راهنمای خرید

دستگاه پیش تصفیه آب سه مرحله ای سی سی کی

معرفی دستگاه پیش تصفیه آب سه مرحله ای سی سی کی

دستگاه پیش تصفیه آب سه مرحله ای سی سی کی C.C.K مدل جامبو محصول شرکت سی سی کی که یک شرکت معتبر در زمینه طراحی سیستم های نوین تصفیه آب در کشور تایوان است؛ می باشد. این دستگاه که از بهترین دستگاه پیش تصفیه آب است، جهت تصفیه آب ورودی به ساختمان استفاده می شود. فروشگاه گوارنوش مرکز فروش دستگاه های تصفیه آب، فعال در زمینه فروش بهترین دستگاه های تصفیه هوا و آب شیرین کن های خانگی با معتبرترین برندها و واردکننده بهترین برندهای دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل در شهر تهران می باشد.

دستگاه پیش تصفیه آب ۳ مرحله ای سی سی کی مدل جامبو

دستگاه پیش تصفیه سه مرحله ای جامبو، از بهترین دستگاه پیش تصفیه آب، تمام رسوبات و آلودگی ها آب را به محض ورود حذف می کند. محفظه فیلترهای این دستگاه پیش تصفیه ورودی ساختمان بسیار محکم و بادوام بوده که موجب تعویض سریع و آسان فیلتر ها می شود. دستگاه پیش تصفیه آب مدل جامبو با رنگ کوره ای رنگ شده است تا در برابر نور آفتاب، باران، باد، رطوبت و دیگر شرایط جوی مختلف مقاومت بالایی داشته باشد. همراه این دستگاه یک عدد آچار مخصوص و یک اورینگ اضافه داده می شود. این دستگاه در ابتدا ورودی آب ساختمان استفاده می شود چرا که با وجود آلودگی در آب های جاری، اگر آبی که وارد لوله کشی منازل می شود دارای گل و لای، کلر و … باشد، مشکلات زیادی را برای وسایل منازل شما که با آب سروکار دارند، به وجود می آورد.

 

مشکلاتی که ممکن است ایجاد شود نظیر

  • شن و ماسه موجود در آب به مرور موجب گرفت گی لوله ورودی آب به ماشین لباسشویی، ظرفشویی، آبگرمکن، پکیج ها و غیره می شود.
  • با مسدود شدن مسیر ورود آب، فشار آب افت پیدا می کند.
  • این رسوبات و ناخالصی ها سبب خرابی شیرآلات نیز می شود.
  • این رسوبات، ماشین ظرفشویی و لباسشویی را خراب می کند و باعث می شود که این وسایل دائما مورد تعمیر قرار بگیرند.
  • ناخالصی ها در جداره پکیج و آبگرمکن ته نشین می شود که این امر موجب افت فشار، کاهش قطر لوله ها و در نتیجه مصرف انرژی بیشتر خواهد شد.
  • روزنه های دوش حمام توسط شن و ماسه مسدود می شود و به صورت مرتب نیاز به تعویض دارد.
  • هنگامی که استحمام می کنید کلر موجود در آب وارد ریه های شما می شود.
  • کلر موجود در آب سبب ریزش مو، خشکی پوست و مشکلات متعدد دیگری خواهد شد.

متخصصان فروشگاه گوارنوش برای جلوگیری و برطرف نمودن این مشکلات، دستگاه تصفیه آب ورودی ساختمان را پیشنهاد می کنند.

فیلتر های دستگاه پیش تصفیه سه مرحله ای سی سی کی:

اولین فیلتر تعبیه شده در دستگاه پیش تصفیه سه مرحله ای سی سی کی، فیلتر الیافی صنعتی است. فیلتر الیافی گل و لای، شن و ماسه، رسوبات، لجن، خاک، جلبک و زنگ لوله ها را از بین می برد. در واقع این فیلتر در دستگاه پیش تصفیه سه مرحله ای سی سی کی جامبو توانایی حذف ذرات فیزیکی تا ۱ میکرون را دارد. هنگامی که آب با فشار وارد فیلتر الیافی می گردد با عبور از دیواره آن، ناخالصی ها حبس شده و از آن عبور نمی کند. محفظه فیلتر های این دستگاه تصفیه آب سو فیلتر نشکن می باشند و در برابر فشار بالا و ضربه مقاوم می باشد. مواد بکار رفته در ساخت این دستگاه کاملا غیرسمی بوده و مناسب برای آب آشامیدنی است. دستگاه پیش تصفیه سه مرحله‌ای سی سی کی اغلب برای ۴ واحد مسکونی مناسب می‌باشد. ورودی محفظه فیلتر پیش تصفیه  ۱ اینچ است که در صورت تمایل می توانید دستگاه پیش تصفیه سه مرحله ای خود را با ورودی ¾ اینچ نیر مجهز کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *